דבר המנהלת

ילדים יקרים משפחות יקרות,

אנו בראשיתו של מסע וכפי שאמר דוקטור סוס ״אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים״…

בבית הספר המיוחד שלנו, לומדים, יוצרים ומתנסים בחוויות שונות ומגוונות. אנו מגלים כל יום מחדש את חשיבות ערכי החברות, האחריות והערבות ההדדית. אנו גם שמים דגש על פיתוח סקרנות, חשיבה יצירתית ולמידה מבוססת משוב והערכה. אצלנו חשובה הדרך…. וחווית הלמידה. זאת לצד הפקת תוצרים נפלאים ויצירתיים של הילדים המקסימים.

כולנו ביחד נרגשים לקראת שנת הפעילות ומלאי תקווה לעשייה משמעותית ומעצימה.

הילדים שמחים לקראת המפגש עם החברים והמורים ומידי בוקר פוגשים את מחנך הכיתה לפתיחת היום בשירה, במשחק, בהקשבה לסיפור או בקריאה דמומה. הילדים נרגשים מידי יום לקראת למידה חווייתית, מעשירה ומעוררת השראה במרחבים השונים ובשיעורים הייחודיים שלנו. שיעורי ימ״י, "פינה שבועית", חונכות אישית, מפגשי שכבה ושיעורי הבחירה, אשר מאפשרים לילדים מפגשים רב גילאיים בתחומי עניין חדשים ומרתקים. הילדים נדרשים לבחור את העדפותיהם ולהתמיד בהן במהלך המחצית. אנו סומכים על יכולתם לבחור נכון, כל אחד ואחת בהתאם לקשת הכישורים והאיכויות שלו.

הצוות החינוכי שלנו דואג לכל ילד וילדה במסירות ואהבה. אני גאה בכולכם חברים לדרך ומבקשת להודות ולברך אתכם לשנה יצירתית, מאפשרת ומיטיבה.

תחילתה של שנה זו הזדמנות נהדרת עבורי להודות לקהילת ההורים על המעטפת התומכת והמחבקת, למען הילדים והצוות החינוכי ולברך את הנהגת ההורים החדשה בעמותה ובוועד ההורים. אני מאמינה בקהילה שלנו ומצפה שבכוחות משותפים נצעיד את בית הספר שלנו למחוזות נפלאים.

שלכם באהבה,

גלית אמסלם – מנהלת בית הספר

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות